Telefon 0553 770 99 11


Güneş Psikolojik Danışmanlık Merkezi - Ataşehir/İstanbul
Bilecik  Psikolojik  Danışmanlık  Merkezi -  Merkez/Bilecik

Hakkımda

Ortaokul ve liseyi Ankara’ da kolej eğitimiyle tamamladıktan sonra Maltepe Üniversitesi Psikoloji Lisans programından mezun olmuştur. Daha sonra Hasan Kalyoncu Üniversitesinde Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programına başlamıştır ve yüksek lisansı bitirdikten sonra Uzman Klinik Psikolog ünvanına sahip olmuştur. Tüm bu eğitimlerinin yanında beş yıllık süreci içeren 500 saatlik Aile ve Çift Terapisi eğitimi almıştır. Beş yılın sonunda ise Aile ve Çift Terapisi alanında da uzmanlık ünvanına sahip olmuştur.

Çalışma hayatı boyunca sağlık kuruluşlarında ve  psikolojik danışmanlık merkezlerinde görev almıştır. Çalıştığı kurumlarda ise çok sayıda danışan görmüştür. Bir çok psikoloji ve psikiyatri kongresinde bulunmuştur ve hala alanındaki kongre ve eğitimleri takip etmektedir.  Mesleki hayatı boyunca farklı konularda bir çok seminer vermiştir. Basında ise tv programlarında ve gazetelerde yer almıştır.

İstanbul’ da Güneş Psikolojik Danışmanlık Merkezi ile Bilecik’te Bilecik Psikolojik Danışmanlık Merkezini kurmuş olup her iki kurumunda da hizmet vermektedir.

Randevu için tıklayın